Hinnad

Näiteid kahjustuste likvideerimisest

Audi A4 Allroad 2010

Kahjustus: Kriimud tagumisel kaitseraual ja vasakul tagatiiva laiendil, kaitseraud ja laiend vajasid ainult värvimist.

Tehtud tööd: eemaldati tagumine kaitseraud ning tagatiiva laiend, mis on tiiva küljes kahepoolse teibi ja tüüblitega. Värvitööd.

Ajakulu: 3 päeva

Maksumus: 279,23€


 

VW Golf V 2005

Kahjustus: parem küljekarp oli läbi roostetanud esiukse kohalt.

Otsustusprotsess: Kuna seda detaili ei olnud võimalik kvaliteetselt taastada, otsustasime kliendiga, et kõige mõistlikum oleks kahjustunud küljekarp välja vahetada. Leidsime kliendile kasutatud küljekarbi.

Tehtud tööd: Mõlemate parempoolsete uste eemaldamine küljekarbi vahetuseks, vajaliku osa küljekarbist auto kere küljest lahti lõikamine. Mõõtmised, uue detaili küljekarbi külge keevitamine. Liitekohtade pahteldamine ning küljekarbi kruntimine ja värvimine. Pärast värvitööd lasti karbi sisse korrosiooni takistav vaha ning paigaldati eelnevalt eemaldatud detailid.

Ajakulu: 5 päeva

Maksumus: 844,94€

(varuosa maksumus 150€ hinna sees)


 

Renault Thalia 2004

Kahjustus: Paremal esitulel auk sees, parem esitiib katki, vigastused esimesel kaitseraual.  

Otsustusprotsess: Vahetada parem esituli ning esitiib. Klient otsustas B varuosa kasuks.

Tehtavad tööd: Esimese kaitseraua, parema esitiiva ja esitule eemaldamine. Auto tõstukil üles tõstmine, rataste ja katete eemaldamine, et saaks esimese kaitseraua kinnitustele juurdepääsu. Värvitööd.

Ajakulu: 4 päeva

Alates sellest, kui varuosad olid meieni jõudnud.

Maksumus: 768,94€

Sisaldab varuosasid, esimese kaitseraua värvimist, parema esitiiva värvimist ning hajutuse tegemine paremale esiuksele, et värvitooni üleminek oleks sujuv.